Intel® 10 Gigabit Sunucu Adaptörleri

Ürün Adı Durum Kablolama Türü TDP Önerilen Müşteri Fiyatı Bağlantı Noktası Yapılandırması Sistem Türü Karşılaştır
Tüm | Yok
Intel® Ethernet Birleştirilmiş Ağ Adaptörü XL710-QDA1 Launched QSFP+ Direct Attach Twinaxial Cabling up to 10m $381.00 - $395.00 Single PCIe v3.0 (8.0 GT/s)
Intel® Ethernet Birleştirilmiş Ağ Adaptörü XL710-QDA2 Launched QSFP+ Direct Attach Cabling up to 10m $429.00 - $446.00 Dual PCIe v3.0 (8.0 GT/s)
Intel® Ethernet Birleştirilmiş Ağ Adaptörü X710-DA2 Launched SFP+ Direct Attached Twinaxial Cabling up to 10m $296.00 - $299.00 Dual
OCP için Intel® Ethernet Sunucu Adaptörü X710-DA2 Launched SFP+ Direct Attach Copper10GBASE-SR and 10GBASE-LR Physical Media $181.00 Dual PCIe v3.0 (8.0 GT/s)
Intel® Ethernet Birleştirilmiş Ağ Adaptörü X710-DA4 Launched SFP+ Direct Attached Twin Axial Cabling up to 10m $399.00 - $415.00 Quad PCIe v3.0 (8.0 GT/s)
Intel® Ethernet Converged Network Adapter X710-T4 Launched RJ-45 Category-6 up to 55m; Category-6A up to 100m $598.00 - $621.00 Quad PCIe v3.0 (8.0GT/s)
Intel® Ethernet Birleştirilmiş Ağ Adaptörü X550-T2 Launched RJ-45 Category-6 up to 55m; Category-6A up to 100m $341.00 - $354.00 Dual PCIe v3.0 (8.0GT/s)
Intel® Ethernet Birleştirilmiş Ağ Adaptörü X550-T1 Launched RJ-45 Category-6 up to 55m; Category-6A up to 100m $290.00 - $301.00 Single PCIe v3.0 (8.0 GT/s)
Intel® Ethernet Birleştirilmiş Ağ Adaptörü X540-T1 Launched RJ-45 Category-6 up to 55m; Category-6A up to 100m $341.00 Single PCIe 2.1 (5.0 GT/s)
Intel® Ethernet Birleştirilmiş Ağ Adaptörü X540-T2 Launched RJ-45 Category-6 up to 55 m; Category-6A up to 100 m 13,4 W $508.00 - $513.00 Dual PCIe v2.1 (5.0GT/s)
Intel® Ethernet Birleştirilmiş Ağ Adaptörü X520-SR2 Launched MMF up to 300m 10,7 W $458.00 - $472.00 Dual PCIe v2.0 (5.0GT/s)
Intel® Ethernet Birleştirilmiş Ağ Adaptörü X520-SR1 Launched MMF up to 300m 8 W $385.00 - $395.00 Single PCIe v2.0 (5.0GT/s)
Intel® Ethernet Birleştirilmiş Ağ Adaptörü X520-QDA1 End of Life QSFP+ Direct Attach Twin Axial Cabling up to 10m 20 W $532.00 Single PCIe v3.0 (8.0 GT/s)
Intel® Ethernet Birleştirilmiş Ağ Adaptörü X520-LR1 Launched SMF up to 10km 8 W $683.00 - $687.00 Single PCIe v2.0 (5.0GT/s)
Intel® Ethernet Birleştirilmiş Ağ Adaptörü X520-DA2 Launched SFP+ Direct Attached Twin Axial Cabling up to 10m 8,6 W $296.00 - $299.00 Dual PCIe v2.0 (5.0GT/s)
Open Compute Projesi için Intel® Ethernet Sunucu Adaptörü X520-DA1 Launched SFP+ Direct Attached Twin Axial Cabling up to 10m $131.00 Single PCIe v2.0 (5.0GT/s)
Open Compute Projesi için Intel® Ethernet Sunucu Adaptörü X520-DA2 Launched SFP+ Direct Attached Twin Axial Cabling up to 10m $170.00 Dual PCIe v2.0 (5.0GT/s)
Intel® Ethernet Server Adapter XL710-QDA1 for Open Compute Project Launched QSFP+ Direct Attach Copper Cable (Twinaxial)(1-7m) / 40GBASE-SR4 Optics also supported (Purchase Intel branded optics separately) $295.00 Single PCIe v3.0 (8.0 GT/s)
Intel® Ethernet Server Adapter XL710-QDA2 for Open Compute Project Launched QSFP+ Direct Attach Copper Cable (Twinaxial)(1-7m) / 40GBASE-SR4 Optics also supported (Purchase Intel branded optics separately) $407.00 Dual PCIe v3.0 (8.0 GT/s)
Intel® Ethernet Server Bypass Adapter X520-LR2 End of Life SMF up to 10km 6,8 W N/A Dual PCIe v2.0 (5.0GT/s)
Intel® Ethernet Server Bypass Adapter X520-SR2 End of Life **MMF 62.5/50 µm, up to 300 m 6,9 W N/A Dual PCIe v2.0 (5.0GT/s)
Intel® Ethernet Server Bypass Adapter X540-T2 End of Life RJ-45 Category-6 up to 55 m; Category-6A up to 100 m 9,8 W N/A Dual PCIe v2.1 (5.0 GT/s)

Görüşlerinizi Gönderin

ARK araçlar ailesini sizin için değerli bir kaynak haline getirmeyi amaçlıyoruz. Lütfen yorumlarınızı, sorularınızı veya önerilerinizi buraya gönderin. 2 iş günü içinde bir yanıt alacaksınız.

Bu sitedeki bilgilerin yararlı olduğunu düşünüyor musunuz?

Kişisel bilgileriniz yalnızca sorunuza yanıt vermek amacıyla kullanılır. Adınız ve e-posta adresiniz herhangi bir posta listesine eklenmez ve talepte bulunmadığınız sürece Intel Corporation’dan e-posta almazsınız. ‘Gönder’ düğmesine tıkladığınızda Intel’in Kullanım Koşulları ile Intel Gizlilik Politilkası'nı kabul etmiş sayılırsınız.