Nadajnik–odbiornik optyczny Intel® Silicon Photonics 100G CWDM4 QSFP28

Nadajnik–odbiornik optyczny Intel® Silicon Photonics 100G CWDM4 QSFP28

0 Sprzedawcy detaliczni X

Specyfikacja

Eksportuj specyfikację

Niezbędne zasoby

  • Kolekcja produktów Intel® Silicon Photonics Products
  • Stan Launched
  • Data rozpoczęcia Q3'17
  • Dodatkowe funkcje • Compliant with CWDM4 MSA optical interface specification, with reach up to 500 m, 2 km, or 10 km depending on version• Compact QSFP28 form factor for high faceplate density in networking equipment • Compatibility with single-mode fiber connectors and cable infrastructures• CWDM wavelength grid (1271, 1291, 1311, and 1331 nm) for uncooled operation• Electrical interface compliant with IEEE 802.3bm CAUI-4 standard• 3.5 W maximum power dissipation• Operating temperature range: 500m version: 15 to 55oC; 2 km and 10 km versions: 0 to 70oC• Full module diagnostics and control through I2C, compliant with SFF-8636 spec

Informacje dodatkowe

  • Opis It is a small form-factor, high speed, and low power consumption product, targeted for use in optical interconnects for data communications applications. The high bandwidth module supports 100GbE optical links over single-mode fiber.
  • Opis produktu Wyświetl teraz
  • Adres URL dodatkowych informacji Wyświetl teraz

Zamawianie i zgodność

Informacje na temat zamawiania i danych technicznych

Intel® Silicon Photonics 100G CWDM4 QSFP28 Optical Transceiver With 500m Reach

  • MM# 953544
  • Kod zamówienia SPTSBP2CLCDF
  • ECCN 5A991

Intel® Silicon Photonics 100G CWDM4 QSFP28 Optical Transceiver With 10km Reach

  • MM# 975901
  • Kod zamówienia SPTSBP4CLCDF
  • ECCN 5A991

Intel® Silicon Photonics 100G CWDM4 QSFP28 Optical Transceiver With 2km Reach

  • MM# 953546
  • Kod zamówienia SPTSBP3CLCDF
  • ECCN 5A991

Intel® Silicon Photonics 100G CWDM4 QSFP28 Optical Transceiver With 500m Reach, version CO

  • MM# 999DN1
  • Kod zamówienia SPTSBP2CLCCO
  • ECCN 4A994

Informacje o przestrzeganiu przepisów handlowych

  • ECCN Różni się w zależności od produktu
  • CCATS NA
  • US HTS 8517620090

INFORMACJE O PCN/MDDS

Obrazy prezentujące produkty

Obrazy prezentujące produkty

Sterowniki i oprogramowanie

Najnowsze sterowniki i oprogramowanie

Dostępne pliki do pobrania:
Wszystkie

Nazwa

Dokumentacja techniczna

Data rozpoczęcia

Data wprowadzenia produktu po raz pierwszy na rynek.