Wskazówki dotyczące wyszukiwania

Istnieje wiele sposobów, aby znaleźć produkt, którego szukasz. Oto kilka przykładów:

  • Według numeru produktu — i7-4770
  • Według kodu zamówienia — BX80635E52697V2
  • Według kodu SPEC — SR19H
  • Według nazwy marki — core i7
  • Według częstotliwości — 3.90 GHz
  • Według wielkości pamięci podręcznej — 8M
  • Według nazwy kodowej — Haswell
  • Według grafiki procesora — Iris

Powyższe kryteria nie tylko mają zastosowanie do poszukiwania procesorów, ale także innych produktów w naszym katalogu, w tym płyt głównych, chipsetów, produktów sieciowych, serwerów i obudowy.

Intel® 10 Gigabit Server Adapters

Porównaj
Wybierz wszystko
Nazwa produktu Status Rodzaj okablowania Maks. TDP Rekomendowana cena klienta Liczba portów Typ interfejsu systemu
Wybierz Intel® Ethernet Server Bypass Adapter X520-SR2 Launched **MMF 62.5/50 µm, up to 300 m 6,9 W $1193,00 - $1238,00 Dual PCIe v2.0 (5.0GT/s)
Wybierz Intel® Ethernet Server Bypass Adapter X540-T2 Launched RJ-45 Category-6 up to 55 m; Category-6A up to 100 m 9,8 W $855,00 - $887,00 Dual PCIe v2.1 (5.0 GT/s)
Wybierz Intel® Ethernet Converged Network Adapter X540-T1 Launched RJ-45 Category-6 up to 55 m; Category-6A up to 100 m $341,00 Single PCIe 2.1 (5.0 GT/s)
Wybierz Intel® Ethernet Converged Network Adapter X540-T2 Launched RJ-45 Category-6 up to 55 m; Category-6A up to 100 m 13,4 W $508,00 - $513,00 Dual PCIe v2.1 (5.0GT/s)
Wybierz Intel® Ethernet Converged Network Adapter X520-T2 Launched RJ-45 Category-6 up to 55 m; Category-6A up to 100 m 19 W $684,00 Dual PCIe v2.0 (5.0GT/s)
Wybierz Intel® 10 Gigabit AT2 Server Adapter End of Life Cat6A up to 100m 15,5 W $513,00 Single PCIe v2.0 (2.5GT/s)
Wybierz Intel® Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2 Launched SFP+ Direct Attached Twin Axial Cabling up to 10m 8,6 W $423,00 - $427,00 Dual PCIe v2.0 (5.0GT/s)
Wybierz Intel® Ethernet Converged Network Adapter X520-LR1 Launched SMF up to 10km 8 W $977,00 - $1025,00 Single PCIe v2.0 (5.0GT/s)
Wybierz Intel® Ethernet Converged Network Adapter X520-SR1 Launched MMF up to 300m 8 W $613,00 - $629,00 Single PCIe v2.0 (5.0GT/s)
Wybierz Intel® Ethernet Converged Network Adapter X520-SR2 Launched MMF up to 300m 10,7 W $814,00 - $831,00 Dual PCIe v2.0 (5.0GT/s)
Wybierz NetEffect™ Ethernet Server Cluster Adapter CX4 End of Life 8 pair, 100ohm Twinax up to 15m 6,2 W N/A Single PCIe v1.1 (2.5GT/s)
Wybierz NetEffect™ Ethernet Server Cluster Adapter DA Launched SFP+ Direct Attach Twin Axial Cabling up to 10m 8,5 W $513,00 Single PCIe v1.1 (2.5GT/s)
Wybierz NetEffect™ Ethernet Server Cluster Adapter SFP+ SR Launched MMF up to 300m 9 W $917,00 Single PCIe v1.1 (2.5GT/s)
Wybierz Intel® 10 Gigabit AF DA Dual Port Server Adapter End of Life SFP+ Direct Attached Twin Axial Cabling up to 10m 12,2 W $598,00 Dual PCIe v2.0 (2.5GT/s)
Wybierz Intel® 10 Gigabit CX4 Dual Port Server Adapter End of Life 8 pair, 100ohm Twin Axial Cabling up to 15m 4,9 W $642,00 Dual PCIe v2.0 (2.5GT/s)
Wybierz Intel® 10 Gigabit XF LR Server Adapter End of Life SMF up to 10km 11,5 W N/A Single PCIe v2.0 (2.5GT/s)
Wybierz Intel® 10 Gigabit XF SR Dual Port Server Adapter End of Life MMF up to 300m 14 W $2460,00 Dual PCIe v2.0 (2.5GT/s)
Wybierz Intel® 10 Gigabit XF SR Server Adapter End of Life MMF up to 300m 10,4 W N/A Single PCIe v2.0 (2.5GT/s)