Zoek tips

Er zijn verschillende manieren om het product te vinden dat u zoekt. Een aantal voorbeelden:

  • Op productnummer - i7-4770
  • Op bestelcode - BX80635E52697V2
  • Op SPEC-code - SR19H
  • Op merknaam - core i7
  • Op frequentie - 3.90 GHz
  • Op cachegrootte - 8M
  • Op codenaam - Haswell
  • Op grafische processor - Iris

De bovenstaande criteria zijn niet alleen van toepassing op zoekacties voor processors, maar ook op andere producten in onze catalogus, zoals moederborden, chipsets, netwerkproducten, servers en chassis.

Producten (voorheen Spring Fountain)

Vergelijken
Alles selecteren
Productnaam Status Type bekabeling Maximaal TDP Aanbevolen klantprijs Aantal poorten Type systeeminterface
Kiezen Intel® Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2 Launched SFP+ Direct Attached Twin Axial Cabling up to 10m 8,6 W $423.00 - $427.00 Dual PCIe v2.0 (5.0GT/s)
Kiezen Intel® Ethernet Converged Network Adapter X520-LR1 Launched SMF up to 10km 8 W $824.00 - $829.00 Single PCIe v2.0 (5.0GT/s)
Kiezen Intel® Ethernet Converged Network Adapter X520-SR1 Launched MMF up to 300m 8 W $546.00 - $560.00 Single PCIe v2.0 (5.0GT/s)
Kiezen Intel® Ethernet Converged Network Adapter X520-SR2 Launched MMF up to 300m 10,7 W $673.00 - $692.00 Dual PCIe v2.0 (5.0GT/s)